Разлика помеѓу преработките на „22 јануари (починале)“

дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|-
|valign="top" align="right"|[[1997]] 
|[[Ордан Петлески]] — македонски академски [[Сликарство|сликар]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2004]] 
|[[Руди Шелиго]] - словенечки [[писател]] и [[политичар]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2017]]