Мате Грујовски: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 4 години
(Одбиени последните 2 промени во текстот (од 79.125.213.33) и вратена преработката 3313321 на 79.125.213.33)
* Ах вие, мои луди млади години
* Туѓино јабано
* Јано Јанинке
 
=== Плочи ===
Анонимен корисник