Разлика помеѓу преработките на „КК Лирија“

Додадени 43 бајти ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с
| претседател =
| тренер = Марјан Илиевски (последен)
| титули = нема<br>{{color box|blue}} {{color box|white}}
| лига = /
| сезона = [[Прва македонска кошаркарска лига 2013/14|2013/14]]<br />([[Прва македонска кошаркарска лига|Прва Лига Мажи]])