Општина Чашка: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 4 години
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
[[Податотека:Council of Municipality of Čaška, 2017.
|мини|лево|Совет на Општина Чашка во периодот од 2013-2017-2021:{{легенда|#FF0000|[[ВМРО-ДПМНЕ]] (3)}}{{легенда|#000064|[[ДУИ]] (2)}}{{легенда|#000000|[[A/A BECA]] (2)}}{{легенда|#063A73|[[СДСМ]] (4)}}
 
== Културни и природни знаменитости ==
Анонимен корисник