Разлика помеѓу преработките на „Општина Новаци“

нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од Sashko1999) и ја поврати преработката 3585923 на Bjankuloski06)
| густина=4,71
| број места=41
| градоначалник=ЛазарЉубе Котевски Кузмановски
| членови=9
| адреса=Општина Новаци 7211 Новаци
81

уредување