Отвори го главното мени

Промени

нема опис на уредувањето
| goals2 = 11
| years3 = 2014–2017
| clubs3 = [[ФК БаерБајер Леверкузен|Баер Леверкузен]]
| caps3 = 79
| goals3 = 17
11.427

уредувања