Разлика помеѓу преработките на „Кејт Бланшет“

Додадени 55 бајти ,  пред 3 години
INkubusse ја премести страницата Кејт Бланшет на Кејт Бланчет: тоа е правото име (односно правилната македонска транскрипција) на актерка...
(INkubusse ја премести страницата Кејт Бланшет на Кејт Бланчет: тоа е правото име (односно правилната македонска транскрипција) на актерка...)
 
(нема разлика)