Едноклеточен организам: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sr:Mikroorganizmi
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: oc:Micròbi)
с (Бот Додава: sr:Mikroorganizmi)
[[sk:Mikroorganizmus]]
[[sl:Mikroorganizem]]
[[sr:Mikroorganizmi]]
[[sv:Mikroorganism]]
[[ta:நுண்ணுயிர்]]
109.264

уредувања