Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

с
MacedonianBoy ја премести страницата 1984 (роман) на Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Ова е насловот од авторот, не со бројки
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с MacedonianBoy ја премести страницата 1984 (роман) на Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Ова е насловот од авторот, не со бројки
(нема разлика)