Разлика помеѓу преработките на „Набуко“

Одземени 36 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 91.141.3.117 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot)
с
[[Категорија:Опери од Џузепе Верди]]
[[Категорија:Опери од 1842 година]]
[[Категорија:Опери]]