Разлика помеѓу преработките на „Монровија“

Одземени 7 бајти ,  пред 4 години
с
отстранета Категорија:Либерија; додадена Категорија:Монровија користејќи го HotCat
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (отстранета Категорија:Либерија; додадена Категорија:Монровија користејќи го HotCat)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<div style="float: right; margin: 0 0 1em 2em; width: 22em; text-align: right; font-size: 0.86em; font-family: lucida grande, sans-serif; line-height: normal;"><!-- start of floated right section -->
 
{{Главни градови во Африка}}
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Главни градови во Африка|Монровија]]
[[Категорија:ЛиберијаМонровија| ]]
[[Категорија:Градови во Либерија]]
[[Категорија:Главни градови во Африка|Монровија]]