Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: az:Fenotip
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: stq:Phänotyp)
с (Бот Додава: az:Fenotip)
 
[[ar:نمط ظاهري]]
[[az:Fenotip]]
[[bg:Фенотип]]
[[ca:Fenotip]]
109.264

уредувања