Кошарка на Летните олимписки игри 2008 (мажи): Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (потсредување)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Кошарка на олимписките игри]]
[[Категорија:Олимписки игри 2008]]
[[Категорија:Кошаркарски натпреварувања]]
 
[[en:Basketball at the 2008 Summer Olympics - Men]]
691

уредување