Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| countryofbirth = [[СФРЈ]]
| currentclub = {{Fb team Udinese}}
| clubnumber = 85
| agent = {{flagicon|Швајцарија}} [[Алесандро Белтрами]]
| position = [[Среден ред (фудбал)|среден ред]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Хамбургер]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Вотфорд]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Удинезе]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2010]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2014]]