Разлика помеѓу преработките на „Герд Милер“

Додадени 38 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[[Категорија:Фудбалери на ФК Бајерн Минхен]]
[[Категорија:Фудбалери на Форт Лаудердејл Страјкерс]]
[[Категорија:ФИФА 100]]