Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

с
додадена Категорија:Химачал Прадеш користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (додадена Категорија:Химачал Прадеш користејќи го HotCat)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Сојузни држави и територии на Индија]]
[[Категорија:Химачал Прадеш| ]]