Разлика помеѓу преработките на „Комедија“

Додаден 21 бајт ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Teona Mladenovska (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Виолетова|В...)
с
[[Категорија:Хумор]]
[[Категорија:Театар]]
[[Категорија:ФилмФилмски жанрови]]
[[Категорија:Книжевност]]