Разлика помеѓу преработките на „Дијамантите се вечни (филм)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија: Филм]]
[[Категорија:Филмови со Џејмс Бонд]]
[[Категорија: Филмови со Шон Конери]]