Разлика помеѓу преработките на „Филмска теорија“

с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Филмска теорија| ]]
[[Категорија:Филм|Теорија]]