Разлика помеѓу преработките на „.et“

Одземени 14 бајти ,  пред 3 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
'''.et''' е [[државен код на главен интернет домен|главен Интернет домен]] за [[Етиопија]]. Со доменот управува Етиопската телекомуникациска корпорација.
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Државен код на главен интернет домен]]