Разлика помеѓу преработките на „Пипер“

Додадени 260 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
File:Пипер во Скопско.jpg|Пипер во с.[[Трубарево]]
File:Пипер во Скопско.jpg|Пипер во с.[[Трубарево]]
File:Пиперки везени.jpg|Пиперки везени во с.[[Љубојно]]
File:Пиперки на тераса.jpg|Пиперки на тераса во с.[[Љубојно]]
File:Пиперки.jpg|Пиперки во с.[[Љубојно]]
</gallery>
</center>
8

уредувања