Разлика помеѓу преработките на „Црногорски јазик“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
(rv)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
{{наводи}}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Црногорци]]
* [[Црногорска азбука]]