Улангом: Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 4 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с (Bot: Migrating 22 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q822815 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
{{наводи}}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Монголија]]
* [[Список на градови во Монголија]]