Лешња: Разлика помеѓу преработките

Одземени 14 бајти ,  пред 5 години
с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија села во Албанија)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
== Личности ==
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Список на села во Албанија]]