Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Јапонија“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
с (Bot: Migrating 68 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q43175 (translate me))
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
|}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
* [[Грб на Јапонија]]
* [[Јапонија]]