Разлика помеѓу преработките на „Архангел Урил“

с
Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-== Видете исто така == +== Поврзано ==))
{{reflist}}
 
== Поврзано ==
== Видете исто така ==
{{portalpar|Светци|Gloriole.svg}}
* [[Ангел]]