Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

с
BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.
с (BOT: Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[Податотека:Flag of the Jewish Autonomous Oblast.svg|200п|Знаме на Еврејската автономна област]]
| style="vertical-align: middle;" | [[Податотека:Coat of Armsarms of the Jewish AOAutonomous Oblast.pngsvg|100п|Грб на Еврејската автономна област]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[Податотека:RussiaJewish2007-07.png|Положба во Русија]]
177

уредувања