Отвори го главното мени

Промени

с
Бот Менува: hu:Eleutherosz pápa
[[he:אלאוטריוס]]
[[hr:Eleuterije]]
[[hu:EleutherosEleutherosz pápa]]
[[id:Paus Eleutherius]]
[[it:Papa Eleuterio]]
21.521

уредување