Евровизија 1993: Разлика помеѓу преработките

Додадени 65 бајти ,  пред 4 години
с
додадена Категорија:Евровизија по години користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: Евровизија 1993 е 38. издание на Евровизија. Се одржа во Милстрит, Ирска на 15.05.1993 год. Пп...)
 
с (додадена Категорија:Евровизија по години користејќи го HotCat)
 
{{Евровизија}}
 
[[Категорија:Евровизија по години]]