Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Италијанци“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
| статија = луѓе од [[Италија]]
| новникулец = Италија-био-никулец
| старникулец = биогбио-никулец
| категорија = Италијанци
| родителска = Никулци за Италија
|-
|Општо за Италијанци
|'''{{tl|Италија-биогбио-никулец}}'''
|[[:Категорија:Никулци за Италијанци|Никулци за Италијанци]]
|-
[[Категорија:Италијанци]]
[[Категорија:Никулци за Италија|Италијанци]]
[[Категорија:БиографскиНикулци никулциза биографии|Италијанци]]