Разлика помеѓу преработките на „Дилма Русев“

Додадени 45 бајти ,  пред 3 години
Откажано уредувањето 3611306 на уредникот CommonsDelinker (разговор)
(Бришење на "Dilma_Rousseff_-_foto_oficial_2011-01-09.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од стр...)
(Откажано уредувањето 3611306 на уредникот CommonsDelinker (разговор))
{{Инфокутија за претседател
| име = Дилма Вана Русев
| слика = Dilma Rousseff - foto oficial 2011-01-09.jpg
| големина =
| опис =
2

уредувања