Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Одземени 35 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|website =
|image_skyline = Кутлеш (Вергина) 02.jpg
|caption_skyline = ФасадаПоглед на гробницата населото [[Филип II МакедонскиКутлеш]]
|party =
|since =
12.991

уредување