Разлика помеѓу преработките на „Оренбуршка Област“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.
с (Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
с (Zamenjena rasterska slika sa slikom u formatu SVG.)
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[Податотека:Flag of Orenburg Oblast.svg|200п|Знаме на Оренбуршката област]]
| style="vertical-align: middle;" | [[Податотека:Coat of Armsarms of Orenburg oblastOblast.pngsvg|100п|Грб на Оренбуршката област]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[Податотека:Map of Russia - Orenburg Oblast (2008-03).svg|220п|Оренбуршка во Русија]]
177

уредувања