Разлика помеѓу преработките на „Пипер“

Нема измена во големината ,  пред 3 години
File:Пиперки-МК 01.jpg|Пиперки растат на нива во с.[[Добрејци]], [[Струмичко]]
File:Пиперки-МК 03.jpg|Пиперки растат на нива во с.[[Добрејци]], [[Струмичко]]
</center>
</gallery>
</center>
 
== Наводи ==