Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Додадени 152 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
| years3 = 2011–2014
| years4 = 2014-
| years5 = 2015-2016
| years6 = 2016-
| clubs1 = {{Fb team Atletico Madrid}}
| clubs2 = {{Fb team Liverpool}}
| clubs4 = {{Fb team Milan}}
| clubs5 = →{{Fb team Atletico Madrid}}
| clubs6 = {{Fb team Atletico Madrid}}
| caps1 = 214
| caps2 = 102
| caps3 = 110
| caps4 = 10
| caps5 = 2649
| caps6 = 31
| goals1 = 82
| goals2 = 65
| goals3 = 20
| goals4 = 1
| goals5 = 514
| goals6 = 8
| nationalyears1 = 2000
| nationalyears2 = 2001
12.624

уредувања