Грб на Општина Струмица: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Нова страница: thumb|right|150px|Грбот на СтрумицаОпштината Струмица има грб кој ја претстав...)
 
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Грбови на општини во Република Македонија]]
[[Категорија:Струмица]]