Ставрополски Крај: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Replaced raster image with an image of format SVG.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Replaced raster image with an image of format SVG.)
|-
| style="vertical-align: middle;" |[[Податотека:Flag of Stavropol Krai.svg|200п|Знаме на Ставрополскиот крај]]
| style="vertical-align: middle;" | [[Податотека:Coat of Armsarms of Stavropol krayKrai.pngsvg|100п|Грб на Ставрополскиот крај]]
|-
! colspan="2" align="center" | =[[Податотека:Map of Russia - Stavropol Krai (2008-03).svg|220п|Позиција во Русија]]
177

уредувања