Разлика помеѓу преработките на „Хакасија“

Додадени 13 бајти ,  пред 3 години
с
Replaced raster image with an image of format SVG.
с
с (Replaced raster image with an image of format SVG.)
{| border="0" cellpadding="2" cellspacing="0"
| align="center" width="50 %" | {{border|[[Податотека:Flag of Khakassia.svg|150px|none|Знамето на Хакасија]]}}
| align="center" width="50 %" | [[Податотека:KhakassiaCOACoat of arms of Khakassia.gifsvg|none|100px|Грбот на Хакасија]]
|----
| align="center" width="50 %" | [[Знамето на Хакасија|Знаме]]
177

уредувања