Кристина Паксон: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|predecessor = [[Рут Симонс]]
|successor =
|birth_date = {{Birth date and age|061960|02|196006|mf=yes}}
|birth_place =
|death_date =
1.738

уредувања