Ангел Нацев: Разлика помеѓу преработките

Одземени 65 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски спортисти]]
[[Категорија:Македонски фудбалери]]
691

уредување