Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| name = Бранислав Ивановиќ
| image = [[File: Branislav Ivanović 2017.jpg|220px]]
| caption = Бранислав Ивановиќ со Зенит во 2017
| fullname = Бранислав Ивановиќ
| birth_date = {{Birth date and age|1984|2|22|df=y}}
13.514

уредувања