Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Infobox football biography 3
| name = Бранислав Ивановиќ
| image = [[File: Branislav Ivanović 2017.jpg|220px]]
| caption = Бранислав Ивановиќ
| fullname = Бранислав Ивановиќ
13.576

уредувања