Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

нема опис на уредувањето
с
|common_name = Папуа Нова Гвинеја
|image_flag = Flag of Papua New Guinea.svg
|image_symbol = National Emblem of Papua New Guinea.svg
|symbol_width = 125px
|image_map = LocationPapuaNewGuinea.svg
98

уредувања