Разлика помеѓу преработките на „Манифестации по повод Младотурската револуција“

нема опис на уредувањето
с (Робот: Автоматизирана промена на текстот (- , +,))
{{Текст од МИФЦ}}
{{внимание}}
 
[[Слика:Младотурската револуција 1.jpg|thumb|Младотурската револуција]]