Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Одземени 102 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| Name = Елена Папаризу </br> Έλενα Παπαρίζου
| Img = Helena Paparizou @ "Vrady me ton Petro Kostopoulo".jpg
| Img_capt = Елена Папаризу во [[јули]] [[2008]] на Каламата.
| Img_size =
| Landscape =
2

уредувања