Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Додадени 29 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Infobox musical artist
| Name = Елена Папаризу </br> Έλενα Παπαρίζου
| Img = PaparizouLiveKalamataHelena Paparizou @ "Vrady me ton Petro Kostopoulo".jpg
| Img_capt = Елена Папаризу во [[јули]] [[2008]] на Каламата.
| Img_size =
2

уредувања