Разлика помеѓу преработките на „Скуминов синдром“

Додадени 76 бајти ,  пред 3 години
→‎Надворешни врски: * [https://wikimonde.com/article/Syndrome_de_Skoumine Syndrome de Skoumine]
с (обновување, поправки)
(→‎Надворешни врски: * [https://wikimonde.com/article/Syndrome_de_Skoumine Syndrome de Skoumine])
 
== Надворешни врски ==
* [https://wikimonde.com/article/Syndrome_de_Skoumine Syndrome de Skoumine]
* {{YouTube|bnXcAtZwdu0|width=|Срцева хирургија}}
 
29

уредувања