Разлика помеѓу преработките на „Хакан Чалханоглу“

Одземени 33 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
{{3rd Liga Player of the Year}}
 
 
{{DEFAULTSORT:Calhanoglu, Hakan}}
[[Категорија:Фудбалери на ФК Баер Леверкузен]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Милан]]
12.363

уредувања