Разлика помеѓу преработките на „Премиери на Република Македонија“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Премиер на Македонија
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Список на премиери на Македонија)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Премиер на Македонија)
 
#пренасочување [[Список на премиериПремиер на Македонија]]
9.219

уредувања