Разлика помеѓу преработките на „Вихрен“

Одземени 57 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| map_size = 260
| label_position =
| location = [[Пиринска Македонија]]<br>(денес [[Благоевградска област]], [[Бугарија]]
| range = [[Пирин]]
| lat_d = 41 | lat_m = 46 | lat_s = 04 | lat_NS = N
13

уредувања